Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Nowe kwalifikacje rat. wysokościowe.

OSP Kęty
poniedziałek, 11 Czerwiec 2018 16:41
Nowe kwalifikacje rat. wysokościowe.

W dniach 11-14 maj oraz 31 maj – 3 czerwca dh Dawid brał udział w kursie wstępnym ratownictwa wysokościowego KSRG organizowanym przez Ośrodek Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej.

Podczas ośmiu intensywnych dni pod okiem instruktorów ratownictwa wysokościowego KSRG, kursanci doskonalili umiejętności m.in.: z zakresu budowy stanowisk ratowniczych i asekuracyjnych, poruszania się po linie na dedykowanych przyrządach oraz w sytuacjach awaryjnych, autoratownictwo, a także poręczowanie i deporęczowanie w ekspozycji.

Składamy serdeczne podziękowania dla dh Grzegorza z OSP Niebieszczany za pomoc w podnoszeniu umiejętności naszych ratowników.

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski