Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej 2019

OSP Kęty
poniedziałek, 11 Marzec 2019 17:30
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej 2019

9 marca na terenie naszej jednostki odbył się 42. Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej  na szczeblu gminnym w trzech kategoriach wiekowych:

grupa I: szkoła podstawowa klasy 1-6,
grupa II: szkoła podstawowa klasy 7-8 i klasy 3 gimnazjum,
grupa III: szkoły ponadgimnazjalne.

Młodzi reprezentanci z każdej jednostki zmagali się w pierwszej części z testem pisemnym zawierającym pytania dot. pożarnictwa w Polsce. Do drugiego etapu (część ustna) przechodziły osoby z największą uzyskaną sumą punktów.

Zmaganiom przyglądała się komisja, w skład której weszli druhowie: Piotr Gibas (przewodniczący), Mariusz Handzlik, Krzysztof Kućka, Krzysztof Szczypka, Ewa Jonkisz oraz Józef Szafran, a także goście: burmistrz Gminy Kęty Krzysztof Klęczar, II zastępca burmistrza Marcin Śliwa.

Jesteśmy dumni z naszej dh Marty Rusek, która swoją wiedzą, opanowaniem i pewnością swoich możliwości, zdobyła I miejsce w III grupie oraz z wszystkich naszych podopiecznych, którzy stawili czoła temu wyzwaniu i wzięli w nim udział.

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski