Paweł Łabędzki

piątek, 01 Wrzesień 2017 22:29
Paweł Łabędzki

Paweł Łabędzki – zastępca dowódcy zmiany z wrocławskiej dziewiątki. Absolwent Szkoły Głównej Służby Pożarniczej oraz Studiów Podyplomowy z zakresu BHP w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Ratownik wysokościowy. Propagator zwiększania świadomości ratowników oraz dowódców w zakresie bezpieczeństwa prowadzonych działań ratowniczych.

Po służbie instruktor cfbt.pl oraz kolekcjoner hełmów strażackich.

“Chcę, aby strażacy zrozumieli, że ich zabezpieczenie podczas działań to nie smutny obowiązek, a coś dzięki czemu dotrą dalej, wyżej, szybciej.”