Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Poszukiwania Poręba Żegoty.

OSP Kęty
wtorek, 29 Sierpień 2017 13:41
Poszukiwania Poręba Żegoty.

25 sierpnia zostaliśmy zadysponowani do pomocy w poszukiwaniach 81 – letniego mieszkańca Poręby Żegoty k/Alwerni. Zaginiony wyszedł z domu 24 sierpnia przed północą. W wyniku działań operacyjnych policji uzyskano zapis video z godziny zaginięcia. Meżczyzna cierpiał na demencję, którą potwierdziło jego zachowanie zarejestrowane przez monitoring.

26 sierpnia w godzinach popołudniowych poszukiwany został odnaleziony z objawami wychłodzenia i przekazany zespołowi ratownictwa medycznego.

Na uwagę zasługuje ogromne zaamgażowanie lokalnych strażaków, mieszkańców i policjantów prowadzących poszukiwania. Ich determinacja połączona ze szczęściem poszkodowanego zaaowocowała szczęśliwym finałem.

Dziękujemy za współpracę!

Foto: OSP Kęty/ OSP Grojec/ PSP Chrzanów

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski