Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Poszukiwania w Bobrku

OSP Kęty
niedziela, 01 czerwiec 2014 0:23
Poszukiwania w Bobrku

Po południu 30 maja 2014 roku na prośbę Policji Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Kęty została zadysponowana do poszukiwań osoby zaginionej w miejscowości Bobrek w powiecie oświęcimskim.

Zaginiona osoba to chorująca na Alzheimera 72-letnia Franciszka Ślusarczyk mieszkająca w Libiążu. Kobieta wyszła z domu w środę 28 maja 2014 roku i już do niego nie wróciła. Z dochodzenia wynikło, że ostatnim potwierdzonym punktem przebywania kobiety były okolice kościoła w Bobrku i tam też zlokalizowano sztab poszukiwań.

Niestety trwające kilka godzin poszukiwania, prowadzone przez ratowników i psy ratownicze, nie przyniosły skutku. Późną nocą przerwano akcję.

Franciszka Ślusarczyk ma 72 lata, wzrost około 158 cm, krótkie siwe włosy. W dniu zaginięcia była prawdopodobnie ubrana w czarną marynarkę i jasne dżinsy. Apelujemy aby osoby, które ją zauważą, zaopiekowały się nią do przyjazdu policji. Inaczej znów może się oddalić w nieznanym kierunku – prosi córka zaginionej. Wszyscy, którzy mogliby pomóc w poszukiwaniach, proszeni są o kontakt z Policją pod numerem alarmowym 997.

W akcji udział brały 2 zasępy GPR OSP Kęty, zastęp OSP Bobrek, zastęp OSP Gorzów, zastęp i samochód rozpoznawczo-ratowniczy OSP Brzezinka oraz Policja.
25199577992_d07c8fdeec_o

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski