Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Pożar budynku i samochodu

OSP Kęty
wtorek, 12 Maj 2015 15:47
Pożar budynku i samochodu

12 maja 2015 roku po godzinie 12.00 zostaliśmy zaalarmowani o pożarze budynku i samochodu przy ulicy Kościuszki w Nowej Wsi. Ogniem objęty był garaż, zaparkowany przy nim samochód osobowy oraz bezpośrednio przyległy budynek mieszkalny.

Całkowitemu spaleniu uległ garaż oraz samochód, natomiast budynek mieszkalny częściowo. W zdarzeniu ucierpiał mężczyzna próbujący ratować swój dobytek. Poszkodowany z lekkimi poparzeniami został przetransportowany do szpitala przez ZRM.

Działania polegały na podaniu prądów wody w natarciu i obronie, zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz budynków, udzieleniu pierwszej pomocy przedlekarskiej, oddymieniu pomieszczeń oraz pracach rozbiórkowych.

W akcji udział brały 2 zastępy OSP Kęty, 2 zastępy, podnośnik, cysterna i 2 samochody operacyjne PSP Oświęcim, karetka PRM oraz Policja.

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski