Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Przedświąteczna gorączka na drogach

OSP Kęty
środa, 23 grudzień 2015 15:01
Przedświąteczna gorączka na drogach

23 grudnia 2015 roku po godzinie 10.00 zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia drogowego na ulicy Partyzantów w Kętach. Po rozpoznaniu sytuacji wynikło, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Fiat i Mercedes.

Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, utworzeniu dostępu do samochodu Fiat i ewakuacji jego kierowcy. Mężczyzna zabezpieczony na desce ratowniczej został przekazany Zespołowi Ratownictwa Medycznego i przewieziony do szpitala. Ruch samochodów ulicą Partyzantów na czas działa został wstrzymany.

W działaniach udział brały zastępy OSP Kęty, OSP Kęty Podlesie i JRG Oświęcim, a także Policja i karetka PRM.

W tym samym czasie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów na ulicy Kościuszki w Kętach, gdzie po zakończeniu działań na ulicy Partyzantów, zadysponowano zastęp OSP Kęty. Działania polegały na neutralizacji substancji ropopochodnych.

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski