Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Przy kawie o ratownictwie…

OSP Kęty
sobota, 18 Luty 2017 19:34
Przy kawie o ratownictwie…

17 lutego 2017 r. byliśmy organizatorem spotkania pt.: “Przy kawie o ratownictwie…”, które cykliczne pojawia się w naszym kalendarzu wydarzeń. Gośćmi spotkania byli: Wojciech Kozak – Wicemarszałek Województwa Małopolskiego,  Jarosław Jurzak – Wicestarosta Powiatu Oświęcimskiego, Krzysztof Jan Klęczar –Burmistrz Gminy Kęty, Rafał Ficoń – II Burmistrz Gminy Kęty, Edyta Sysak – kierownik Kancelarii Urzędu Gminy , Wiesław Jastrzębski – Zastępca Dowódcy  3GPR Kraków Balice, Henryk Jurecki – Zastępca Komendanta Powiatowego PSP Oświęcim, Maciej Molenda – Komendant KP Kęty, Józef Szafran – Komendant Gminny ZOSP RP.

Cieszymy się, że już kolejny raz udało się stworzyć w naszej remizie płaszczyznę do rozmów o polityce bezpieczeństwa na poziomie województwa małopolskiego. Był to czas, który mamy nadzieję zaowocuje kolejnymi innowacyjnymi rozwiązaniami w naszym regionie, związanymi z organizacją działań ratowniczych. Czas, w którym mogliśmy podzielić się swoimi osiągnięciami z ostatniego roku. Te osiągnięcia to pokłosie dobrze prowadzonej współpracy samorządu szczebla gminnego, powiatowego i wojewódzkiego. Taka współpraca jest podstawą sprawnie działającego systemu ratownictwa, otwartego na każdą organizację, stowarzyszenie, grupę cywilną uczestniczącą w zdarzeniu. Pozwala nam działać i podnosić swoje kompetencje ratownicze, stawiać sobie nowe cele i rozwijać „ratownictwo z pasją…”

Można śmiało powiedzieć, że było to spotkanie w gronie Przyjaciół “Ratownictwa z pasją…”
Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za przyjęcie zaproszenia!

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski