Przy wigilijnym stole.

sobota, 14 Grudzień 2019 23:20
Przy wigilijnym stole.

14 grudnia nasza strażacka rodzina zasiadła przy wspólnym wigilijnym stole. Stole, który łączy pokolenia druhów naszego stowarzyszenia.
Prezes Jan Wołoszyn skierował do wszystkich krótkie życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Podkreślił jak ważne jest kultywowanie naszych tradycji i jak ważne są chwile, które dziś spędzamy razem z rodzinami w naszym strażackim domu – remizie.

Łamiąc się opłatkiem i składając sobie życzenia mieliśmy czas na chwilę refleksji i możliwość puszczania w niepamięć wszelkich napięć, które pojawiają się między nami.

Wigilijny stół łączy, daje wybaczenie i nadzieję na lepsze jutro.