Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Remont dachu remizy w ramach BO 2018.

OSP Kęty
sobota, 19 maj 2018 16:19
Remont dachu remizy w ramach BO 2018.

Jeszcze nie ochłonęliśmy po intensywnych pracach związanych z remontem sali bankietowej, a już możemy powoli zamknąć kolejny etap remontów na naszej remizie. Tym razem w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018 gminy Kęty realizowaliśmy projekt pod nazwą: “Remont dachu remizy OSP Kęty”(KU.060.1.23.2017.EJB) na łączną kwotę: 99 980.73 zł.

Prace obejmowały: demontaż pokrycia dachowego, położenie nowego pokrycia, zabezpieczenie ubytków w konstrukcji dachowej i elewacyjnej w przestrzeni nad podcieniami, uzupełnienie okucia dachowego. Ponadto odseparowano od podłoża wszystkie urządzenie systemu klimatyzacji.

Inwestycja ta pozwala nam spokojnie myśleć o kolejnych latach i daje gwarancję, iż wszystkie prace remontowe wykonane wewnątrz obiektu nie będą narażone na zalanie i zacieki.

Dziękujemy mieszkańcom Starego Miasta za wsparcie naszego projektu!

 

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski