ś.p. dh Jerzy Więcek 1947 -2021

poniedziałek, 11 październik 2021 21:17
ś.p. dh Jerzy Więcek 1947 -2021

Żegnamy ś.p. dh Jerzego Więcka.

Dh Jerzy to strażak, który w  naszym stowarzyszeniu służył 61 lat, został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi, Złotym Medalem Za Zasługi dla Pożarnictwa, Złotą Odznaką za Zasługi dla Ziemi Krakowskiej.

Był członkiem Zarządu naszego stowarzyszenia. Brał udział w zebraniach, gdzie swoim głosem przyczyniał się do decydowania o bieżących sprawach naszej jednostki. Aktywnie uczestniczył w budowie naszej remizy.

Swoją pasją do ratownictwa skutecznie zarażał kolejne pokolenia. Zawsze można było liczyć na jego wsparcie jako członka OSP.

Towarzyszył  nam  w najważniejszych uroczystościach i obchodach.

Dziękujemy za Twoją obecność w naszych szeregach!

Pragniemy złożyć najszczersze kondolencje dla całej Rodziny. Druhu spoczywaj w pokoju!  Cześć Twojej pamięci!

===========

Nabożeństwo Żałobne w intencji ś.p. dh Jerzego odbędzie się 12 października (wtorek) o godzinie 15:00 w Kościele parafialnym św. Małgorzaty i Katarzyny w Kętach.