ś.p. dh Kazimierz Pilarski 1936 -2021

piątek, 08 Styczeń 2021 12:30
ś.p. dh Kazimierz Pilarski 1936 -2021

Żegnamy ś.p. dh Kazimierza Pilarskiego. Pragniemy oddać mu hołd i podziękować za jego służbę.

Dh Kazimierz to strażaka, który w  naszym stowarzyszeniu służył 60 lata, odznaczony Złotym Medalem Za Zasługi dla Pożarnictwa, Srebrną Odznaką za Zasługi dla Ziemi Krakowskiej, Medalem Za Zasługi dla Województwa Bielskiego, uczestnik akcji gaszenia pożaru w rafinerii w Czechowicach-Dziedzicach.

Swoją pasją do ratownictwa skutecznie zarażał kolejne pokolenia. Zawsze można było liczyć na jego wsparcie jako członka OSP w Kętach.

Brał udział w zebraniach, gdzie swoim głosem przyczyniał się do decydowania o bieżących sprawach naszej jednostki. Aktywnie uczestniczył w budowie naszej remizy.

Towarzyszył  nam  w najważniejszych uroczystościach i obchodach.

Dziękujemy za Twoją obecność w naszych szeregach!

Pragniemy złożyć najszczersze kondolencje dla całej Rodziny.

Druhu! Spoczywaj w spokoju. Cześć Twojej pamięci!