Sobota na remizie.

sobota, 07 Październik 2017 20:19
Sobota na remizie.

Nie samymi interwencjami żyje nasza remiza.

Dziś, jak co sobotę, inwazja młodych adeptów. Starsza sekcja powtarza lokalizację sprzętu na samochodach oraz pomaga przy sprzątaniu drewna. Sekcja młodsza utrwala wiedzę na wykładach z teorii oraz szlifuje musztrę przed swoim ślubowaniem. MDP liczy już 38 członków. Wnoszą młodzieńczą radość w nasze szeregii i nadzieję na ciągłość stowarzyszenia.

Strażacy przepalają piły na położonych wierzbach i ćwiczą przeciąganie kłód. Dodatkowo trwają prace elektroinstalacyjne na elewacji remizy.

Wyjazd też był…  I w tym miejscu prosimy o rozsądek podczas zgłaszania zdarzeń.

Weekendowo zapraszamy do wsparcia naszych projektów w budżetach obywatelskich Małopolski i Kęt.