Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Straż – łączy pokolenia.

OSP Kęty
sobota, 18 sierpień 2018 10:15
Straż – łączy pokolenia.

17 sierpnia 2018 r. na terenie remizy odbyło się kolejne już spotkanie z seniorami naszego stowarzyszenia.
My czynni członkowie mamy świadomość historyczną, wiemy jak wiele trudu kosztowało i w jakich ciężkich czasach przyszło budować straż naszym poprzednikom. Dziś chcieliśmy im za to podziękować, zaprosić do wspólnego stołu, porozmawiać o akcjach, wydarzenia, trudnościach i radościach, które były ich udziałem. Jednocześnie chcieliśmy się podzielić naszymi dokonaniami, pokazać, że ich praca przynosi nadal efekty.

Drodzy Seniorzy!
Nadal jesteście nam potrzebni, cieszymy się z waszego, często ojcowskiego, patrzenia na dzisiejszą działalność stowarzyszenia. Chcemy cały czas budować tę więź międzypokoleniową, która utrwala historię i tradycję Ochotniczej Straży Pożarnej w Kętach.

Niespełna 150- lecie naszego stowarzyszenia zobowiązuje do szacunku dla przeszłości, odwagi w tworzeniu historii i patrzenia z perspektywami na przyszłość.
Dziękujemy za Waszą obecność!

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski