Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Strażacka wigilijka 2018

OSP Kęty
niedziela, 16 grudzień 2018 21:56
Strażacka wigilijka 2018

W sobotę 15 grudnia, jak co roku, spotkaliśmy się w naszym strażackim domu – remizie, przy wigilijnym stole, by przełamać się opłatkiem i wspólnie świętować.

Jest to jedna z nielicznych okazji w ciągu roku, kiedy w jednym czasie spotykają się wszystkie pokolenia naszej strażackiej rodziny. Nasi najstarsi druhowie – mentorzy, czynni strażacy, członkowie wspierający, najmłodsi adepci pożarnictwa i nasze rodziny – wszyscy przy jednym stole.

Jest to również, czas na sprostowanie niewyjaśnionych spraw, które miały miejsce w mijającym roku, czas na poprawę wzajemnych relacji, czemu sprzyja świąteczny nastrój, a przede wszystkim opłatek w naszych dłoniach i wspólny stół.

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski