Strażacka wigilijka 2021

poniedziałek, 13 grudzień 2021 7:00
Strażacka wigilijka 2021

Święta to szczególny czas, który spędzamy wspólnie z rodziną. Gromadzimy się przy wigilijnym stole, łamiemy się opłatkiem, składając sobie szczere i serdeczne życzenia, przebaczając sobie i zapominając winy. To czas, w którym dzielimy się miłością, radością, wdzięcznością, sobą nawzajem bez pośpiechu.

Korzystając z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, 11.12.2021r. zebraliśmy się naszą strażacką rodziną, by wspólnie świętować ten szczególny czas w roku. Przy stole zasiadła wielopokoleniowa rodzina; począwszy od małych pociech naszych druhów, poprzez młodzież, dorosłych, skończywszy na seniorach naszej jednostki.

Nasze spotkanie rozpoczął dh Prezes, dziękując wszystkim nie tylko za liczne przybycie, ale także za uczestnictwo w codziennym życiu remizy. Nie zabrakło opłatka, serdecznych życzeń, barszczu na obrusach (bo idealnie być nie może), szczerych uśmiechów, wspólnego kolędowania zaaranżowanego przez młodzież naszej jednostki. Nasze świętowanie umiliła wizyta św. Mikołaja, który obdarował najmłodszych słodkimi prezentami.

Foto: Wojtek Bujarek Fotografia