Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Strażackie Ostatki 2018

OSP Kęty
poniedziałek, 05 luty 2018 19:37
Strażackie Ostatki 2018

Ubiegły rok minął nam bardzo intensywnie na działaniach ratowniczych, ćwiczeniach, organizacji pracy naszego stowarzyszenia, dlatego 3 lutego 2018 r. przyszedł czas zabawy na corocznie organizowanych Ostatkach Strażackich. Wspólnie z Przyjaciółmi naszej jednostki spotkaliśmy się, by  świętować i podziękować za owocny dla nas rok,  za objęcie patronatem naszych działań, za wkład w rozwój naszego stowarzyszenia.

Dziękujemy, że jesteście z nami.

Do zobaczenia za rok!

 

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski