Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Strażacy z kalendarzem

OSP Kęty
sobota, 30 Listopad 2019 15:16
Strażacy z kalendarzem

Jesteśmy w trakcie kampanii “kalendarz strażacki 2020”. W tym czasie nasi strażacy odwiedzają domostwa i mieszkania Kęczan.  Rozprowadzanie kalendarza strażackiego jest dla nas elementem tradycji, który pielęgnujemy z pokolenia na pokolenie.  Akcja ta jest wpisana w regionalną obyczajowość i stanowi formę niesienia nam pomocy w formie wolnych datków.

Wizyty u naszych mieszkańców zwiększają świadomość o naszej działalności, która trwa nieprzerwanie od 145-ciu lat, poprzez dzielenie się wiedzą z zakresu pożarnictwa, pozwala niejednokrotnie na indywidualne (osobiste) spotkanie z nami, z naszym “ratownictwem z pasją…”. Odwiedziny często mają charakter wizyty towarzyskiej, wiążą się z serdecznością gospodarza, z potrzebą spotkania i dialogu.

W tym roku nasz kalendarz strażacki opatrzony jest zdjęciem z wydarzenia Rescue Days Kęty 2019, podczas którego gościliśmy ponad 300 strażaków z różnych zakątków Europy. Znajdziecie na nim również grono Sponsorów, którzy wspierają nasze działania.
Na małym kalendarzyku znajduje się zdjęcie ekipy technicznej w/w wydarzenia oraz dane naszej jednostki.

Drodzy Mieszkańcy!
Już dziś serdecznie dziękujemy za przyjęcie nas w progi Waszych domów!

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski