Szczęśliwy finał poszukiwań kęczanki.

piątek, 05 Październik 2018 10:11
Szczęśliwy finał poszukiwań kęczanki.

3 października 2018 r. przed godzina 22.00 zostaliśmy zadysponowani do poszukiwań 62-letniej mieszkanki Kęt. Kobieta przebywała na terenie oświęcimskiego szpitala, około godziny 13.50, oddaliła się w nieznane miejsce.

Działania nasze polegały na wsparciu operacyjnym Policji, przeszukaniu terenu w obrębie zabudowań szpitala powiatowego oraz sąsiadujących z obiektem terenów zielonych. Niestety prowadzone do godziny 4.00 działania nie przyniosły zamierzonego efektu.

4 października, kilka minut przed godziną 10.00, na terenach zielonym w okolicach ul. Zatorskiej w Oświęcimiu, jeden z naszych strażaków rozpoznał poszukiwaną i przekazał ją funkcjonariuszom Policji.

W działaniach udział brało 17 strażaków GPR OSP Kęty, 9 strażaków OSP Oświęcim i kilku funkcjonariuszy Policji. Ponadto podczas działań korzystaliśmy ze wsparcia ratowników OSP Mosina, którzy w tym czasie przebywali w naszej okolicy.

Dziękujemy wszystkim za owocną współpracę!