Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Szkolenie z dyżurnymi policji powiatu wadowickiego.

OSP Kęty
piątek, 10 grudzień 2021 19:33
Szkolenie z dyżurnymi policji powiatu wadowickiego.

Każda jednostka Policji to skomplikowany organizm, którego prawidłowe funkcjonowanie zależy od wielu czynników. Sercem tego organizmu jest stanowisko dyżurnego.

Zadaniem dyżurnych jest zapewnienie stałego, trwającego przez całą dobę kontaktu społeczeństwa z policyjną formacją. To dyżurny odpowiedzialny jest za koordynację pracy wszystkich policjantów z danej jednostki. Na stanowisku dyżurnego wszystkie zgłaszane zdarzenia zarówno telefonicznie jak i osobiście przez obywateli przechodzą segregację, oddziela się to, co istotne od spraw mniej pilnych.

10 grudnia 2021 r. podczas cyklicznego szkolenia dla dyżurnych powiatu wadowickiego mieliśmy okazje porozmawiać o współpracy, o sposobie dysponowania. O dobrych praktykach, których na powiecie wadowickim nie brakuje. Jednocześnie mogliśmy przedstawić założenia naszej współpracy w zakresie porozumienia GPR OSP Małopolska.

Dziękujemy za zaproszenie i mamy nadzieję, że wspólne wnioski wyciągnięte podczas szkolenia pozwolą nam osiągnąć jeszcze wyższy poziom zrozumienia i współpracy podczas działań poszukiwawczo-ratowniczych.

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski