Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Szlachetna Paczka 2017

OSP Kęty
sobota, 09 grudzień 2017 20:52
Szlachetna Paczka 2017

Jak co roku aktywnie włączyliśmy się w dzieło Szlachetnej Paczki. Kolejna rodzina została obdarowana przez strażaków naszej jednostki wymarzonymi prezentami. Pralki, lodówki, piec CO, rowery, wkrętarki, naczynia, pościel, zabawki, art. gospodarstwa domowego, odzież, artykuły spożywcze i chemiczne – dziś wszystko znalazło miejsce w czerwonych samochodach.

Dodatkowo postanowiliśmy połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli w ramach nauki doskonalenia jazdy Man’em TGE 4×4 oraz Land Roverem 4×4 w trudno dostępnym terenie. Udaliśmy się z paczkami podarowanymi przez innych darczyńców do oczekujących domostw w Porąbce, Międzybrodziu Bialskim i Wielkiej Puszczy.

Był to dzień szczególnej radości – “lubię ludzi”.

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski