Toughest Firefighter Challenge Kołobrzeg 2021

wtorek, 07 wrzesień 2021 20:39
Toughest Firefighter Challenge Kołobrzeg 2021

Za nami sportowy weekend na piaszczystej plaży – Kamienny Szaniec. Po dwuletniej przerwie mogliśmy wrócić do Kołobrzegu na zawody Toughest Firefighter Challenge – Beach Edition.

Toughest Firefighter Challenge w Kołobrzegu są najcięższymi zawodami w całej formule startów. Należy podkreślić, że zawody na piasku to jedyne takie na świecie.
Jak zawsze niezawodny okazał się dh Marcin, który w starcie indywidualnym w biegu na piasku osiągnął czas 2:48 i poprawił swój czas sprzed 2 lat, klasyfikując się w TOP 10. Gratulujemy osiągniętego wyniku!

Cieszy nas fakt, że nasi strażacy wciąż pokonują kolejne granice swoich możliwości. Rozwój sportowy idzie w parze kulturą fizyczną strażaka tak potrzebną podczas każdej akcji ratowniczej.