Twoja reklama na kalendarzach strażackim.

środa, 19 Wrzesień 2018 10:30
Twoja reklama na kalendarzach strażackim.

Zapraszamy sympatyków i sponsorów naszego stowarzyszenia do inwestycji w promocję własnej działalności na naszych kalendarzach strażackich, które w pełnym nakładzie trafiają do mieszkańców Kęt.

• Jednyna reklama, za którą chętnie płaci odbiorca!
  • 100 % rozniesionych kalendarzy po domach i mieszkaniach na dzielnicach Starego i Nowego Miasta!
  • Kalendarz jednostronny – nakład 4.000 egz., który zawsze trafia do odbiorcy.
  • Kalendarz listkowy – nakład 4.000 egz. – tylko z jednym sponsorem.
  • Kalendarz limitowany (trafi do sponsorów i organizacji wspierających nasze działania) miesięczny – nakład min. 300 szt. – każdy miesiąc sponsorowany jednym logotypem.
  • Pewna reklama Twojej firmy na naszych kalendarzach.
  • Zadzwoń i zarezerwuj miejsce. (509 298 028 lub osp@ospkety.pl)
  • Inwestując w Twojego przyszłego klienta wspierasz nasze działania!
  • Dodatkowy pakiet sponsorski  – szczegóły telefonicznie.