Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Urodziny Filipa

OSP Kęty
poniedziałek, 11 wrzesień 2017 18:13
Urodziny Filipa

6.09.2017r. druh Filip Rusinek obchodził swoje 16. urodziny.

Filip jest ważną osobą w Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej, gdyż najdłużej z nas kształci swoje „ratownictwo z pasją…”. Z tej racji zawiązanych jest z nim wiele anegdot i wspomnień. Jest mistrzem drugiego planu, co widać na załączonych zdjęciach. Specjalista od rąbania siekierą… Czasem wspomina swoje lata, gdy nikt z obecnej ekipy nie uczestniczył jeszcze w zbiórkach.

Filip charakteryzuje się łagodnym temperamentem i swobodnym podejściem do życia. Jest cichym, skromnym i chętnie niosącym pomoc kolegą.

Z okazji Jego urodzin chcemy Mu życzyć wszystkiego dobrego: dużo zdrowia, radości, miłości, umiejętności podejmowania trudnych decyzji, wielu prawdziwych przyjaciół, aby nic i nikt nie stanął na drodze w spełnianiu Jego marzeń. Niech św. Florian, nasz patron, ma Go w swojej opiece i pomaga na drodze do „ratownictwa z pasją…”.
Żeby ten ogień nigdy nie zgasł… 100 lat, Filip!

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski