Kocham sport, jestem wicekapitanem w kęckiej drużynie piłki ręcznej; lubię czytać książki, szczególnie biografie sportowców- dają mi dużą motywację do dążenia do każdego celu (…). Moje marzenia? Poza tym, że oczywiście moim marzeniem nr 1 jest zostanie strażakiem, chciałabym studiować bezpieczeństwo narodowe i nauczyć się języka norweskiego oraz pojechać na mecz Dortmundu na Signal Iduna Park.

Marta jest osobą, z którą dobrze się spędza czas. Zawsze uśmiechnięta, pogodna, otwarta, pomocna, zabawna. Nigdy nie ocenia książki po okładce (przenośnie i dosłownie;). Co inni o niej sądzą?

Zabawna dziewczyna, ułożona, ale jednak “roztrzepana”,  na pewno stanie murem za przyjaciółmi, godna zaufania, mądra i dążąca do swego.

Miła, sympatyczna, można z nią pogadać na różne tematy, pośmiać się; pomocna, czasami szalona, odważna, wyrozumiała.

Dzisiaj, w dniu Jej urodzin, życzymy samych sukcesów, spełniania marzeń, realizowania pasji, dążenia do swoich celów, a w przyszłości tyle powrotów, ile wyjazdów. Żeby ten ogień nigdy nie zgasł…