Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Urodziny Marty

OSP Kęty
wtorek, 18 październik 2016 18:03
Urodziny Marty

Marta jest członkiem Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Swoją przygodę ze strażą rozpoczęła 14.06.2014 r. Od tej pory czynnie bierze udział w życiu naszej jednostki. Jednak ratownictwo z pasją nie jest Jej jedyną domeną w życiu. Sama mówi:

Kocham sport, jestem wicekapitanem w kęckiej drużynie piłki ręcznej; lubię czytać książki, szczególnie biografie sportowców- dają mi dużą motywację do dążenia do każdego celu (…). Moje marzenia? Poza tym, że oczywiście moim marzeniem nr 1 jest zostanie strażakiem, chciałabym studiować bezpieczeństwo narodowe i nauczyć się języka norweskiego oraz pojechać na mecz Dortmundu na Signal Iduna Park.

Marta jest osobą, z którą dobrze się spędza czas. Zawsze uśmiechnięta, pogodna, otwarta, pomocna, zabawna. Nigdy nie ocenia książki po okładce (przenośnie i dosłownie;). Co inni o niej sądzą?

Zabawna dziewczyna, ułożona, ale jednak “roztrzepana”,  na pewno stanie murem za przyjaciółmi, godna zaufania, mądra i dążąca do swego.

Miła, sympatyczna, można z nią pogadać na różne tematy, pośmiać się; pomocna, czasami szalona, odważna, wyrozumiała.

Dzisiaj, w dniu Jej urodzin, życzymy samych sukcesów, spełniania marzeń, realizowania pasji, dążenia do swoich celów, a w przyszłości tyle powrotów, ile wyjazdów. Żeby ten ogień nigdy nie zgasł…

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski