Urodziny Martyny

poniedziałek, 21 Sierpień 2017 12:22
Urodziny Martyny

„Jest osobą, której mogę zaufać, bardzo wesoła, mimo przeciwności losu, stara się być uśmiechnięta. Straży poświęca najwięcej czasu, angażuje się w zbiórki jak tylko może. Jeśli jest jakiś problem to wymyśla setki sposobów na rozwiązanie go.”

„Zakręcona! Myśli jedno, mówi drugie, a robi trzecie. Dziewczyna, z którą można się pośmiać, gdziekolwiek iść i cokolwiek robić.”

O kim mowa? O naszej solenizantce dh Martynie, która wstąpiła w nasze szeregi w 2013r. i od tego czasu razem z nami rozwija swoje „ratownictwo z pasją…”, jedyną i najważniejszą Jej pasją. W wolnych chwilach lubi słuchać muzyki i iść z kimś na spacer. Jest mistrzynią głupawki 😉 .

Dziś Martyna obchodzi 15. urodziny. Z tej racji chcemy życzyć Jej dużo radości, miłości, dokonywania dobrych wyborów, odnajdywania właściwych ścieżek i drogowskazów, dzielenia się pozytywną energią i spełnienia tych skromniejszych i śmiałych marzeń. Oczywiście życzymy również to, co każdemu ze strażaków: żeby ten ogień nigdy nie zgasł…