Urodziny Patryka

czwartek, 19 Październik 2017 19:43
Urodziny Patryka

19 października dh Patryk obchodzi swoje urodziny. Z okazji jego święta życzymy mu przede wszystkim tego, co każdemu z nas  żeby ten ogień nigdy nie zgasł  a także dużo zdrowia, szczęścia, miłości, dążenia do wyznaczonych celów, spełnienia wszelakich marzeń zwłaszcza tych związanych z „ratownictwem z pasją…”, samych prawdziwych przyjaciół.

Poznajmy Patryka nieco bliżej:

„Pomocny strażak, uśmiechnięty harcerz.”

„Dobry i pomocny ziomek. Zawsze można na niego liczyć i spotkać się z nim jak kumpel z kumplem.”

„Posiada dużą wiedzę dotyczącą straży i samochodów.”

„Jest pomocnym i miłym kolegą.”