Urodziny Julii

piątek, 22 Wrzesień 2017 0:59
Urodziny Julii

„Julia jest troskliwa, uczciwa, zawsze można na nią liczyć; nie ważne w jakim stanie się znajdujesz. Zawsze otwarcie i ze zrozumieniem pomoże…”

„Bardzo sympatyczna, troskliwa i pozytywnie zakręcona. Jest jedną z osób, które wpływają na miłą atmosferę w straży i za to ją lubię. Należy do naszej małej, czteroosobowej paczki. Przynosi pyszne ciasta!”

“Pomocna, godna zaufania. Mimo młodego wieku jest naprawdę mądrą dziewczyną, na którą można liczyć.”

Tak wypowiadają się nasi znajomi z MDP o solenizantce dh Julii, która jest z nami już od dwóch lat. „Ratownictwem z pasją…” zaraziła się od swojego taty, który już od dawna zasila strażackie grono OSP Kęty. Mimo obowiązków w szkole i domu, zawsze jest w stanie znaleźć czas na co sobotnią zbiórkę.  Świetny z niej zastępca dowódcy sekcji. W wolnym czasie uwielbia słuchać muzyki, oglądać komedie i animacje, a najbardziej lubi spacery zakończone wizytą w miejscowej lodziarni.

Julka dzisiaj obchodzi swoje 11. urodziny. Z tej okazji chcemy Jej życzyć wielu przyjaciół wokół, miłości, powodzenia i dobrych wyborów swoich dalszych dróg. Aby nigdy nie rezygnowała z realizacji swoich marzeń i celów. I oczywiście życzymy Jej, żeby ten ogień nigdy nie zgasł…