UWAGA, UWAGA! ——  STRAŻ POŻARNA INFORMUJE!

sobota, 28 Marzec 2020 10:05
UWAGA, UWAGA! ——  STRAŻ POŻARNA INFORMUJE!

Drodzy Mieszkańcy!

Dziś (28.03.2020 r. – sobota) w godzinach 12:00 – 13:00 na ulicach naszego miasta pojawią się samochody z ratownikami, którzy będą nadawać poniższy komunikat. Prosimy o rozwagę i stosowanie się do zaleceń.

UWAGA, UWAGA! ——  STRAŻ POŻARNA INFORMUJE——- MAMY STAN EPIDEMII! ——— ZOSTAŃ W DOMU! ——- NIE NARAŻAJ SIEBIE I INNYCH! ——- OPUSZCZAJ MIEJSCE ZAMIESZKANIA TYLKO GDY JEST TO KONIECZNE! —— CHROŃ SIEBIE I BLISKICH!

UWAGA, UWAGA! ——  STRAŻ POŻARNA INFORMUJE——-MAMY STAN EPIDEMII! ——— GRUPOWANIE SIĘ OSÓB JEST ZABRONIONE ———  CHROŃ SIEBIE I BLISKICH!

UWAGA, UWAGA! ——  STRAŻ POŻARNA INFORMUJE—–MAMY STAN EPIDEMII! ——POZOSTAJĄC W TYM MIEJSCU —– NARAŻASZ NA NIEBEZPIECZEŃSTWO —– ZAKAŻENIA SIEBIE I INNYCH —– PROSIMY O OPUSZCZENIE TEGO MIEJSCA —– CHROŃ SIEBIE I BLISKICH!-

UWAGA, UWAGA! ——  STRAŻ POŻARNA INFORMUJE———— MAMY STAN EPIDEMII! —– OSOBY ŁAMIĄCE PRZEPISY PORZĄDKOWE —–  NARAŻAJĄ SIĘ NA ODPOWIEDZIALNOŚĆ KARNĄ —– CHROŃ SIEBIE I BLISKICH!