Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

VII wojewódzki zlot MDP w Myślenicach

OSP Kęty
środa, 06 Wrzesień 2017 21:37
VII wojewódzki zlot MDP w Myślenicach

02.09.2017r. uczestniczyliśmy w VII wojewódzkim zlocie MDP w Myślenicach zorganizowanym przez Oddział Wojewódzki ZOSP RP Województwa Małopolskiego, w którym udział wzięło ok. 1000 młodych  adeptów pożarnictwa.

Zbiórka odbyła się w miejscu aktualnej bazy treningowej Wisły Kraków. Stamtąd wyruszyliśmy na grę terenową po dzielnicy Myślenic- Zarabiu. Po drodze czekały na nas zadania, które rozwiązywaliśmy, dobrze się przy tym bawiąc. Były to m.in. rzut do celu, duże piłkarzyki, wejście po skrzynkach, tor przeszkód, chodzenie w 6-osobowych nartach  (opłaciło się ćwiczenie musztry ;).

Zlot zakończył się podziękowaniami dla organizatorów, rozdaniem upominków dla każdej z drużyn oraz ciepłym posiłkiem.

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski