Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

VIII Małopolski Zlot MDP w Szaflarach

OSP Kęty
niedziela, 02 wrzesień 2018 21:16
VIII Małopolski Zlot MDP w Szaflarach

01.09.2018r. uczestniczyliśmy w VIII Wojewódzkim Zlocie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Szaflarach zorganizowanym przez Oddział Wojewódzki ZOSP RP Województwa Małopolskiego i okoliczne jednostki powiatu nowotarskiego.

Ponad 1000 młodych adeptów OSP wraz z opiekunami bawiło się razem z nami, ciesząc się ostatnimi chwilami wakacji. Zadania, które mieliśmy do wykonania, nie tylko integrowały drużyny, ale także sprawdzały nasze umiejętności. A zmagaliśmy się m.in. z chodzeniem na nartach, transportem poszkodowanego, trafieniem do celu i z węzłami.

Po intensywnym czasie w sercu Podhala, postanowiliśmy dopełnić wrażenia tego dnia wizytą w szaflarskich termach.

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski