VIII Małopolski Zlot MDP w Szaflarach

niedziela, 02 Wrzesień 2018 21:16
VIII Małopolski Zlot MDP w Szaflarach

01.09.2018r. uczestniczyliśmy w VIII Wojewódzkim Zlocie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Szaflarach zorganizowanym przez Oddział Wojewódzki ZOSP RP Województwa Małopolskiego i okoliczne jednostki powiatu nowotarskiego.

Ponad 1000 młodych adeptów OSP wraz z opiekunami bawiło się razem z nami, ciesząc się ostatnimi chwilami wakacji. Zadania, które mieliśmy do wykonania, nie tylko integrowały drużyny, ale także sprawdzały nasze umiejętności. A zmagaliśmy się m.in. z chodzeniem na nartach, transportem poszkodowanego, trafieniem do celu i z węzłami.

Po intensywnym czasie w sercu Podhala, postanowiliśmy dopełnić wrażenia tego dnia wizytą w szaflarskich termach.