Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Walne zebranie sprawozdawcze

OSP Kęty
wtorek, 10 Marzec 2015 17:28
Walne zebranie sprawozdawcze

7 marca 2015 roku w remizie OSP Kęty odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze podsumowujące rok 2014.

W zebraniu poza członkami OSP Kęty udział wzięli: Jan Christ (Prezes Honorowy ZG ZOSP RP w Kętach), bryg. Piotr Filipek (Komendant PSP w Oświęcimiu), Edmund Kalfas (prezes ZP ZOSP RP w Oświęcimiu), Bolesław Paw (Prezes ZG ZOSP RP w Kętach / Wiceprezes ZP ZOSP RP w Oświęcimiu), oraz Krzysztof Klęczar (Burmistrz Gminy Kęty) wraz ze swoimi zastępcami Rafałem Ficoniem i Marcinem Śliwą, a także Marek Nycz (Przewodniczący Rady Miejskiej w Kętach).

Ze względu na przeddzień 8 marca, z okazji Dnia Kobiet zebranie rozpoczęto od wręczenia kwiatów obecnym na sali Paniom. Po tym miłym akcencie ogłoszono zmianę na stanowisku prezesa OSP Kęty. Z funkcji tej zrezygnował po dziewięciu latach druh Zygmunt Karkoszka, a jego miejsce zajął, będący dotychczas zastępcą naczelnika, druh Mariusz Handzlik, przekazując jednocześnie swoje wcześniejsze stanowisko druhowi Tomaszowi Chromemu. Ustępującemu prezesowi, który nadal pozostaje członkiem Zarządu OSP Kęty, złożono podziękowania za lata ciężkiej i efektywnej pracy.

Nowo wybrany prezes OSP Kęty dokonał otwarcia zebrania, a jego przewodniczącym został Jan Christ. Po wyborze protokolanta oraz komisji uchwał i wniosków przyjęto porządek zebrania oraz przedstawiono sprawozdanie z działalności OSP, sprawozdanie finansowe, sprawozdanie Komisji Rewizyjnej oraz przedstawiono projekt planu działalności i planu finansowego na rok 2015, po czym przystąpiono do dyskusji i wolnych wniosków. Ostatnim punktem planu zebrania było wręczenie odznaczeń za wysługę lat.

Po zakończeniu zebrania, wszystkich zgromadzonych zaproszono na poczęstunek.

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski