Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Wewnętrzny egzamin kynologiczny

OSP Kęty
środa, 01 Sierpień 2018 11:16
Wewnętrzny egzamin kynologiczny

W ostatni dzień lipca do egzaminu wewnętrznego z kynologii ratowniczej przystąpili nasi stażyści. Egzamin był uwiecznieniem 6 etapów rekrutacji przez, które kandydaci na zespoły ratownicze przechodzili w okresie ostatniego roku. Ostatni egzamin składał się z części teoretycznej i praktycznej.

Część teoretyczna obejmowała zagadnienia dotyczące historii naszej grupy, kynologii ratowniczej w Polsce, uwarunkowań prawnych wykorzystania zwierząt w akcjach poszukiwawczo-ratowniczych oraz podstaw kynologicznych.

Część praktyczna obejmowała test współpracy, podstawy aportu oraz kierowania psem w dystansie.

Gratulujemy kandydatom na zespoły ratownicze wysokiego wyniku zaliczonego egzaminu.

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski