Wielkanoc 2020 – #strażacymedykom

piątek, 10 Kwiecień 2020 22:19
Wielkanoc 2020 – #strażacymedykom

Drodzy Przyjaciele!

Dziś nie pełnimy tradycyjnej straży przy grobie Pańskim, jednak nasza służba trwa. Dziś, w tym szczególnym czasie, przybiera ona nieco inny charakter. I tak w ramach akcji #strażacymedykom dostarczyliśmy do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu i Pogotowia Ratunkowego Zespołu Wyjazdowego w Brzeszczach i Kętach produkty ze zbiórki. Nie było by to możliwe bez Was, bez Waszej pomocy i ofiarności  za którą w tym miejscu serdecznie dziękujemy! Jednocześnie zachęcamy do dalszej aktywności – kontener obok remizy i wózki w wybranych sklepach na terenie Kęt nadal będą dostępne. Akcja #strażacymedykom trwa do odwołania!

Niech nadchodzące Święta będą dla Was czasem nadziei jaką niesie symbolika pustego grobu Pańskiego – jak dziś puste ulice, parki, szkoły…

Jak ten pusty grób symbolizuje zwycięstwo Życia nad śmiercią,  tak niech nadchodzące Święta Wielkiej Nocy niosą nadzieję i ufność w zwycięstwo zdrowia nad chorobą.

Życie zwycięży śmierć, płacz zamieni się w radość, strach zostanie ugaszony pokojem!

Drodzy Przyjaciele!

życzymy Wam Zdrowych i spokojnych Świąt!