Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Współpraca z Policją.

OSP Kęty
piątek, 27 Lipiec 2018 19:11
Współpraca z Policją.

24 lipca 2018 roku, w Sali Widowiskowej Oświęcimskiego Centrum Kultury, odbyła się uroczysta Akademia z okazji Święta Policji. Policjanci i pracownicy Policji uczcili swoje święto oraz otrzymali nominacje na wyższe stopnie policyjne i wyróżnienia.

Miło nam poinformować, iż podczas uroczystości pojawił się bardzo miły akcent podkreślający współpracę naszej jednostki z Policją.

Na ręce dowódcy GPR – dha Jana Wołoszyna –  zostały przekazane podziękowania od Komendanta Powiatowego Policji w Oświęcimiu za wysiłek w realizacji trudnych zadań na rzecz bezpieczeństwa. Dziękujemy za dotychczasową współpracę, którą codziennie staramy się budować u podstaw, wspierając działania policyjne lub prowadząc własne w oparciu o zaangażowanie funkcjonariuszy Policji.

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Śniat-Med 3 Grupa Poszukiwawczo Ratownicza Kraków Balice Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna