Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Wtorkowe ćwiczenia – poligon.

OSP Kęty
środa, 06 wrzesień 2017 22:23
Wtorkowe ćwiczenia – poligon.

Kolejny rok szkolny czas zacząć! Rok szkoleniowy bez przerwy wakacyjnej – w ratownictwie nie ma czasu urlopowego. “Trening czyni mistrza” – wyznając tę zasadę spotkaliśmy się na naszych cotygodniowych psiarskich ćwiczeniach. Dzisiaj tematem przewodnim byłakomenda “zostań”. Jak przystało na grzecznych uczniów – psiaki warowały a przewodnicy wrócili do lat szkolnych: śpiewali, tańczyli, skakali i grali w piłkę.

Potem przyszedł czas na lokalizację w ciemnych pomieszczeniach. I tu też wszyscy zdali na 5 z plusem. Mika – nasz najmłodszy psiak – miał zajęcia indywidualne, które nie sprawiły mu najmniejszego problemu. Rok szkolny rozpoczęty, plan pracy jest, cel: zrealizować i zaliczyć go na 6!

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski