Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Wypadek na Legionów

OSP Kęty
środa, 28 maj 2014 12:13
Wypadek na Legionów

25 maja 2014 roku o godzinie 21.30 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego na ulicy Legionów w Kętach.

Do zdarzenia doszło gdy 56-letni mieszkaniec Kęt wszedł na jezdnię wprost pod jadący samochód Fiat Seicento, którym kierowała 23-letnia mieszkanka Kęt. Kobieta nie zdążyła wyhamować na skutek czego doszło do potrącenia pieszego. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony przez ZRM do szpitala. Kierująca oraz pasażerka samochodu nie doznały obrażeń.

Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, pomocy zespołowi ratownictwa medycznego oraz kierowaniu ruchem drogowym. Ulica Legionów w miejscu wypadku, na czas działań była nieprzejezdna.

W akcji udział brały 2 zastępy OSP Kęty, karetka PRM oraz Policja.

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski