Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Wypadek przy GK [wideo]

OSP Kęty
wtorek, 29 wrzesień 2015 21:39
Wypadek przy GK [wideo]

28 września 2015 roku dwa zastępy OSP Kęty zostały zadysponowane do wypadku drogowego na ulicy Kościuszki w Kętach. Według ustaleń Policji wynika, że kierujący Volkswagenem Passatem jadąc od Bielska-Białej wjechał w tył zmierzającego w kierunku ronda Forda Mondeo. Pęd Volkswagena i siła uderzenia sprawiła, że oba pojazdy znalazły się po drugiej stronie ronda, pokonując wysoki krawężnik.

Na skutek wypadku obrażeń doznało dwóch pasażerów Forda. Jeden z urazem kręgosłupa szyjnego i drugi z urazem miednicy zostali przewiezieni przez ZRM do szpitala.

Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy przedmedycznej poszkodowanym oraz kierowaniu ruchem.

W akcji udział brały 2 zastępy OSP Kęty, po jednym zastępie JRG Oświęcim i Andrychów, 2 karetki PRM oraz Policja. Na czas działań część ronda przy spółce Grupa Kęty została wyłączona z ruchu.

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski