Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Wypadek samochodowy na ulicy Kościuszki w Kętach

OSP Kęty
czwartek, 25 Marzec 2021 18:35
Wypadek samochodowy na ulicy Kościuszki w Kętach

25 marca o godzinie 9:37 zostaliśmy zaalarmowani do zdarzenia drogowego na ulicy Kościuszki w Kętach. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło do zderzenia samochodu osobowego z drzewem, w wyniku którego jedna osoba została zakleszczona w pojeździe.

Po dojeździe zastępów na miejsce zdarzenia, druhowie przystąpili do udzielenia kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej, która została ewakuowana z pojazdu przed przybyciem służb ratowniczych. Decyzją kierownika zespołu ratownictwa medycznego na miejsce zadysponowano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Nasze działania polegały na udzieleniu pierwszej pomocy, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz neutralizacji substancji ropopochodnych. Na czas prowadzeniach działań ratowniczych droga krajowa nr 52 była nieprzejezdna.

SiS:

  • 2 zastępy z OSP Kęty
  • zastęp OSP Kęty – Podlesie
  • 1 zastępy JRG Oświęcim
  • 3 zastępy JRG Andrychów
  • ZRM
  • LPR
  • 2 radiowozy KP Oświęcim

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski