Wypadek w Bulowicach

wtorek, 20 Styczeń 2015 13:51
Wypadek w Bulowicach

20 stycznia 2015 roku około godziny 10.30 dwa zastępy OSP Kęty zostały zadysponowane do wypadku na ulicy Bielskiej w Bulowicach (DK 52).

W zdarzeniu udział brały dwa samochody osobowe i jeden ciężarowy. Na skutek wypadku poszkodowane zostały dwie osoby, a jedna z nich została przewieziona przez ZRM do szpitala. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia w tym butli LPG jednego z pojazdów, pomocy w kierowaniu ruchem, sorpcji płynów eksploatacyjnych oraz uprzątnięciu jezdni.

Droga krajowa nr. 52 w miejscu wypadku na czas działań Policji i Straży Pożarnej była nieprzejezdna w obu kierunkach.

W akcji udział brały 2 zastępy OSP Kęty, zastęp i samochód operacyjny PSP Oświęcim, 2 zastępy i samochód operacyjny PSP Andrychów, karetka PRM oraz Policja.