Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Wypadek w Malcu

OSP Kęty
piątek, 18 lipiec 2014 13:07
Wypadek w Malcu

18 lipca 2014 roku około godziny 4.30 nad ranem zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego na ulicy Łęg w Malcu.

W zdarzeniu udział brał jeden samochód osobowy. Kierujący pojazdem Daewoo Tico na łuku drogi wypadł z jezdni i z impetem uderzył w betonowy mur ogrodzenia. Na skutek wypadku ucierpiały wszystkie 3 osoby jadące w samochodzie.

By wydostać siedzącego z przodu pasażera konieczne było użycie narzędzi hydraulicznych celem wykonania dostępu do poszkodowanego. Cała trójka została przewieziona do oświęcimskiego szpitala. Stan dwóch osób jadących z przodu lekarze określili jako krytyczny.

W akcji udział brały po jednym zastępie z OSP Kęty, OSP Malec i PSP Oświęcim, 3 karetki PRM oraz Policja.

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski