Wyróżnienie dla dha Marcina Osieckiego.

sobota, 28 Lipiec 2018 10:45
Wyróżnienie dla dha Marcina Osieckiego.

27 lipca 2018 roku na terenie remizy odbyło się uroczyste wręczenie wyróżnienia dla dha Marcina Osieckiego, który reprezentuje naszą jednostkę podczas zawodów w sportach pożarniczych (FCC, biegi po schodach). Wyniki osiągane przez naszego druha zyskały również uznanie włodarzy naszej gminy, czego efektem było przekazanie mu przez burmistrzów i komendanta gminnego podziękowania za trud włożony w osiągane wyniki i reprezentowanie naszej gminy na zawodach rangi krajowej (uczestnictwo w krajowym cyklu FCC) i europejskiej (uczestnictwo w Mistrzostwach Europy FCC).

W ramach podziękowania dh Marcin otrzymał nowy hełm strażacki ufundowany przez Urząd Gminy oraz rękawice strażackie od Zarządu naszej jednostki.

Życzymy dalszej wytrwałości w treningu i startach w zawodach.

O podsumowaniu zeszłorocznej edycji FCC pisaliśmy w artykule.