Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Wyróżnienie dla dha Marcina Osieckiego.

OSP Kęty
sobota, 28 Lipiec 2018 10:45
Wyróżnienie dla dha Marcina Osieckiego.

27 lipca 2018 roku na terenie remizy odbyło się uroczyste wręczenie wyróżnienia dla dha Marcina Osieckiego, który reprezentuje naszą jednostkę podczas zawodów w sportach pożarniczych (FCC, biegi po schodach). Wyniki osiągane przez naszego druha zyskały również uznanie włodarzy naszej gminy, czego efektem było przekazanie mu przez burmistrzów i komendanta gminnego podziękowania za trud włożony w osiągane wyniki i reprezentowanie naszej gminy na zawodach rangi krajowej (uczestnictwo w krajowym cyklu FCC) i europejskiej (uczestnictwo w Mistrzostwach Europy FCC).

W ramach podziękowania dh Marcin otrzymał nowy hełm strażacki ufundowany przez Urząd Gminy oraz rękawice strażackie od Zarządu naszej jednostki.

Życzymy dalszej wytrwałości w treningu i startach w zawodach.

O podsumowaniu zeszłorocznej edycji FCC pisaliśmy w artykule.

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski