Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

XX-lecie Fundacji Itaka.

OSP Kęty
czwartek, 21 Listopad 2019 19:35
XX-lecie Fundacji Itaka.

20 listopada 2019 r. uczestniczyliśmy w VIII Ogólnopolskiej Konferencji Eksperckiej Fundacji ITAKA pt. „Systemy rozwiązań prawnych i instytucjonalnych w poszukiwaniu osób zaginionych w Polsce i poza granicami kraju.”

Spotkanie było również okazją do podsumowania działalności fundacji, która obchodziła w tym roku swoje XX – lecie istnienia. Dla nas był to również czas  refleksji nad naszą wspólną działalnością, której początki sięgają 2012 roku.

Serdecznie dziękujemy za kilka pięknych lat wzajemnej współpracy, która zaowocowała wspólnymi szkoleniami i projektem pt.: „Monitoring działań Policji w poszukiwaniach zaginionych na otwartym terenie”.  czytaj więcej
Razem zjeździliśmy całą Polskę, szukając dobrych praktyk poszukiwawczych, innowacyjnych rozwiązań systemowych.

Gratulujemy wytrwałości w walce o dobro zaginionego i jego rodziny oraz realnego wpływu na pozytywne zmiany w polskim systemie poszukiwania i pomocy zaginionym.

Fundacja Itaka to organizm, który zbudowany jest z bliskich nam ludzi pełnych empatii, otwartych na współpracę! Ludzi, z którymi razem zdobywaliśmy szczyty gór, przemierzaliśmy łąki i lasy, spływaliśmy Wisłą, pokonywaliśmy własne słabości – razem uczyliśmy się współpracy!

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski