Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Zaginął mieszkaniec Kęty – Aktualizacja

OSP Kęty
poniedziałek, 18 Maj 2015 18:10
Zaginął mieszkaniec Kęty – Aktualizacja

15 maja 2015 roku Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Kęty została poproszona o pomoc w poszukiwaniach zaginionego Rafała Urbańskiego z Kęt. Do akcji prowadzonej przez Policję dołączyły również wszystkie jednostki OSP z gminy Kęty. Działania terenowe prowadzone były w nocy z piątku na sobotę. Niestety nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Mężczyzna wyszedł z domu 14 maja (czwartek) około południa i od tej pory nie dał znaku życia ani rodzinie, ani nikomu znajomemu.

Mężczyzna wyszedł z domu 14 maja (czwartek) około południa i od tej pory nie dał znaku życia ani rodzinie, ani nikomu znajomemu.

Rysopis zaginionego:

33-letni kęczanin w dniu zaginięcia miał na sobie czarną kurtkę, czarne spodnie, popielaty polar z napisem „Prince Polo” i grafiką przedstawiającą łosia, buty sportowe i czapkę z daszkiem. Pan Rafał z domu wyszedł z czarnobiałym plecakiem moro.

  • krępa budowa ciała,
  • wzrost: ok. 170 cm,
  • włosy: ciemne i krótkie,
  • twarz: okrągła,
  • oczy: piwne,
  • znaki charakterystyczne: tatuaż w kształcie gałęzi na prawej łydce.

Każdy, kto widział poszukiwanego mężczyznę od chwili jego zaginięcia lub posiada jakiekolwiek informacje o aktualnym miejscu pobytu Rafała Urbańskiego, proszony jest o pilny, osobisty lub telefoniczny kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Kętach.

KP w Kętach: (33) 845-33-22
numer alarmowy najbliższej jednostki Policji: 997


19.05.2015
W wyniku prowadzonych działań poszukiwawczych przez 35 ratowników OSP, w tym GPR OSP Kęty, ujawniono ciało poszukiwanego.

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski