Zagrali dla Maksia

poniedziałek, 03 Marzec 2014 21:48
Zagrali dla Maksia

2 marca 2014 roku, jako jedna z amatorski drużyn, OSP Kęty wzięła udział w 3. edycji charytatywnego Gminnego Turnieju Piłki Halowej „Gramy dla Maksia”.

Rywalizacja sportowa przebiegała w dwóch kategoriach: drużyny ligowe i amatorzy. Wśród „zawodowych” piłkarzy, podobnie jak w ubiegłym roku, zwyciężyli podopieczni trenera Kamila Żmudy, czyli Soła Łęki. Wśród drużyn amatorskich bezkonkurencyjni okazali się przyjaciele głównego bohatera niedzielnej imprezy. Zespół OSP Kęty zajął 3 miejsce w swojej kategorii.

Całkowity dochód, jaki udało się osiągnąć podczas zbiórki, licytacji wielu gadżetów sportowych i tortów, został przekazany na leczenie ucznia witkowskiej szkoły Maksymiliana Zapolskiego. Mimo tego, że naszym druhom nie udało się nic wylicytować, to pieniądze przeznaczone na ten cel i tak zostały wpłacone na rzecz leczenia Maksymiliana.
Oprócz startu w turnieju drużyny OSP Kęty, nasi ratownicy brali czynny udział w punkcie medycznym na zapleczu. Cała impreza odbyła się w spokoju i obeszło się bez poważniejszych kontuzji.

kety.pl