Zaplecze szkoleniowo – socjalne po remoncie.

piątek, 22 styczeń 2021 8:43
Zaplecze szkoleniowo – socjalne po remoncie.

W związku ze wzrostem liczby członków stowarzyszenia i ilości szkoleń organizowanych na naszej jednostce, wykonaliśmy remont i modernizację obecnej sali szkoleniowej i prowadzących do niej ciągów komunikacyjnych oraz pomieszczeń socjalnych.

Zakres prac remontowych:

Prace budowlano – remontowe:

• Prace budowlane w tym: przeniesieni ściany działowej, wykończenie ścian tynkiem, malowanie, obróbki stolarskie, wymiana parkietu, zabezpieczenie klatki schodowej.
  • Prace na instalacji grzewczej i wentylacyjnej.
  • Wykonanie oświetlenia oraz instalacji elektrycznej
  • Modernizacja sieci IT i PPOŻ

Koszt robót budowlanych i instalatorskich opiewał na kwotę prawie 40 000 zł i został sfinansowany głownie ze środków własnych, środków KSRG oraz dotacji urzędu gminy.