Zaproszenie na 15-to lecie GPR OSP Kęty

piątek, 12 Październik 2018 15:40
Zaproszenie na 15-to lecie GPR OSP Kęty

25 października 2003 roku Uchwałą Zarządu OSP Kęty powołana został do życia Grupa Poszukiwawczo Ratownicza OSP Kęty. Skład grupy stworzyła wyodrębniona część Jednostki Operacyjno Technicznej naszego stowarzyszenia.

W związku z jubileuszem 15 – to lecia powołania grupy, serdecznie zapraszamy wszystkich, byłych i obecnych członków naszego stowarzyszenia, na wspólne świętowanie. Zapraszamy wszystkich, którzy nas wspierali w rozwoju i pomagali swoją postawą w realizacji wyznaczonych celów.

10 listopada 2018 r. o godzinie 17.00, na Sali Bankietowej OSP Kęty, pragniemy się z Wami spotkać i podzielić naszymi osiągnięciami, powspominać początki działalności i przedstawić kierunki rozwoju.

Serdecznie zapraszamy!