Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Zawody MDP w Kukowie

OSP Kęty
poniedziałek, 14 Sierpień 2017 12:20
Zawody MDP w Kukowie

13.08.2017r. w Kukowie odbyły się Mistrzostwa MDP w Sporcie Pożarniczym, w których braliśmy udział w dwóch grupach wiekowych- podstawówka (dziewczęta) oraz gimnazjum (chłopcy i dziewczęta). Łącznie dwanaście osób, z czego trzem udało się wystartować w biegu finałowym.

Pomimo że nie zajęliśmy żadnego miejsca na podium, byliśmy usatysfakcjonowani z samego udziału, a także dobrej zabawy i zdrowej konkurencji. Takie doświadczenia są dla nas, młodych adeptów OSP, cennymi lekcjami, z których chcemy brać jak najwięcej, by w przyszłości rozwijać swoje „ratownictwo z pasją…”.

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski