Zawody strzeleckie – MDP.

niedziela, 28 Maj 2017 11:22
Zawody strzeleckie – MDP.

W dniu 27.05.2017 r. odbyły się w Kętach gminno-powiatowe zawody strzeleckie MDP w kategorii 12-15 lat. Udział wzięły wszystkie jednostki z gminy Kęty oraz kilka z powiatu oświęcimskiego. W sumie wystartowało 12 drużyn. Konkurencja była niezwykle zacięta, a poszczególne miejsca dzieliło zaledwie kilka punktów różnicy. Naszą jednostkę reprezentowali : Tymoteusz Małota, Dominik Romik oraz Aleksander Pilch. Dh Aleksander z sumą 92 pkt indywidualnie zajął II miejsce. Drużynowo sklasyfikowani zostaliśmy na 11 miejscu.

Zwycięzcom i uczestnikom gratulujemy!

Zabezpieczenie medyczne zawodów zapewniała nasza jednostka.