Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Zdarzenie drogowe w Witkowicach

OSP Kęty
środa, 22 grudzień 2021 20:00
Zdarzenie drogowe w Witkowicach

22 grudnia o godzinie 13:57 zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia drogowego w Witkowicach na ulicy Stara Droga.

W zdarzeniu brał udział jeden pojazd, traktor który wpadł do rowu i przewrócił się na bok. W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Działania strażaków w początkowej fazie akcji ratowniczej polegały na udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz ewakuacji poszkodowanego z wnętrza pojazdu. Z powodu braku wolnej kratki w powiecie oświęcimskim i wadowickim, na miejsce zdarzenia został zadysponowany helikopter LPR. Na czas prowadzonych działań droga była całkowicie zablokowana.

SiS:

  • OSP Kęty
  • OSP Witkowice
  • JRG Oświęcim
  • JRG Andrychów
  • Policja
  • LPR

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski